ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان راهبرد اصلی، تشویق و توانمندسازی نخبگان دانشگاهی برای ورود به اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در صنعت انرژی - زمان افتتاحیه رویداد: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400
افتتاحیه کمپ تابستانه توسعه کارآفرینی در صنعت انرژی ویژه نخبگان دانشگاهی و محققان پسادکترا

راهبرد اصلی، تشویق و توانمندسازی نخبگان دانشگاهی برای ورود به اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در صنعت انرژی - زمان افتتاحیه رویداد: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400

اهداف برگزاری: -اجماع و هم افزایی میان نخبگان دانشگاهی و بازیگران اکوسیستم نوآوری -تبدیل دانش فنی (نتایج تحقیقات دانشگاهی) به محصول و خدمت فناورانه با قابلیت تجاری سازی -بهره گیری از ظرفیت های نخبگان دانشگاهی در راه اندازی کسب و کار فناورانه نحوه برگزاری: "نیمه حضوری

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان اصلاح الگوی مصرف و مدیریت پیامدهای قطعی برق  و مدیریت مصرف بهینه انرژی و فناوری های نوین و فضای مجازی از محورهای اصلی این رویداد می باشد.
رویداد «ایده‌های نو در مواجهه با افزایش مصرف برق و چالش قطعی برق»

اصلاح الگوی مصرف و مدیریت پیامدهای قطعی برق و مدیریت مصرف بهینه انرژی و فناوری های نوین و فضای مجازی از محورهای اصلی این رویداد می باشد.

با توجه به وجود مشکلات متعدد قطعی برق در روزهای اخیر در کشور و اهمیت آثار و عواقب ناشی از آن، بنیاد نخبگان استان قزوین در نظر دارد با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان و مرکز رشد دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به منظور جمع آوری ایده ها و راهکارهای صاحبنظران و متخصصان این حوزه اقدام به برگزاری رویدادی تحت عنوان «ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف برق و چالش قطعی برق» نماید. سرکار خانم مرادخانی با شماره تماس 8-33365297-028 جهت هر گونه راهنمایی و هماهنگی های لازم معرفی می گردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دستورالعمل اجرایی آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست به عنوان آخرین حلقه عملیاتی شدن طرح بازار توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شورای عالی انرژی مطرح شد و به تصویب رسید.
شورای عالی انرژی تصویب کرد؛ آئین‌نامه بازار بهینه‌سازی مصرف انرژی و محیط‌زیست اجرایی می‌شود

دستورالعمل اجرایی آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست به عنوان آخرین حلقه عملیاتی شدن طرح بازار توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شورای عالی انرژی مطرح شد و به تصویب رسید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سلسله نشست‌های هم‌اندیشی تخصصی نخبگان دانشگاه، صنعت و حکمرانی در حوزه انرژی
ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی برگزار می‌کند:

سلسله نشست‌های هم‌اندیشی تخصصی نخبگان دانشگاه، صنعت و حکمرانی در حوزه انرژی

ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی از طریق ایجاد فضای تبادل نظر میان نخبگان، کارشناسان و مدیران عالی و باتجربه کشور، راهکارهای بهبود نظام اقتصادی در حوزه انرژی را بررسی می‌کند

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان وبنیار تخصصی «روش­­ های نوین شیرین­ سازی گاز­های ترش»  با هدف دانش­ افزایی و شبکه­ سازی مستعدین برتر با همکاری شرکت پتروشیمی نوری و دانشگاه خلیج فارس برگزار می گردد.
«روش های نوین شیرین سازی گاز های ترش»

وبنیار تخصصی «روش­­ های نوین شیرین­ سازی گاز­های ترش» با هدف دانش­ افزایی و شبکه­ سازی مستعدین برتر با همکاری شرکت پتروشیمی نوری و دانشگاه خلیج فارس برگزار می گردد.

بنیاد نخبگان استان بوشهر به منظور دانش­ افزایی و شبکه­ سازی مستعدین برتر در زیست بوم نوآوری و فناوری حوزه انرژی در نظر دارد: وبنیار تخصصی «روش­­ های نوین شیرین­ سازی گاز­های ترش» را همکاری شرکت پتروشیمی نوری و دانشگاه خلیج فارس برگزار نماید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  فرصتی تا شرکت‌های خدمات انرژی توانمندی‌ها، تجربیات، خدمات و محصولات را به نمایش گذاشته و در کنار آن از مسائل و چالش‌های مرتبط صنایع انرژی‌بر آگاه شوند(مراسم اختتامیه رویداد به تعویق افتاده است و زمان آن متعاقباً اعلام خواهد گردید)
برگزاری اولین رویداد تخصصی «شناسایی فرصت‌های ارائه خدمات انرژی در صنایع انرژی‌بر»

فرصتی تا شرکت‌های خدمات انرژی توانمندی‌ها، تجربیات، خدمات و محصولات را به نمایش گذاشته و در کنار آن از مسائل و چالش‌های مرتبط صنایع انرژی‌بر آگاه شوند(مراسم اختتامیه رویداد به تعویق افتاده است و زمان آن متعاقباً اعلام خواهد گردید)

.

//isti.ir/X5o7